0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
لیگ قهرمانان اروپا ،مرحله حذفی
Atalanta BC
-
-
پاریس سن ژرمن
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sweden
آلسونسکان
مالمو
-
-
اوربرو
inprogress
۲۱:۳۰
دیجوگاردن
-
-
Mjallby Aif
inprogress
۲۱:۳۰
Scotland
لیگ برتر
گلاسکو رنجرز
-
-
جانستون
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
روس کانتی
-
-
کیلمارنوچ
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ماترول
-
-
Livingston FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ST Mirren
-
-
سلتیک
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
آبدرین
-
-
هامیلتون آکادمیکال
Cancelled
۲۳:۱۵
China
سوپر لیگ چین
شانگهای اس‌آی‌پی‌جی
۲
۱
Wuhan Zall FC
Finished
۱۴:۳۰
بیجینگ گوان
۳
۱
هبی چینا فورتون
Finished
۱۶:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهA
ناگویا گرامپوس
۲
۲
کاواساکی فرونتال
Finished
۱۴:۳۰
شیمیزو اس-پالس
۲
۳
کاشیما انتلیرس
Finished
۱۴:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهD
کاشیوا ریسول
۳
۱
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
شونان بلمار
۱
۲
گامبا اوزاکو
Finished
۱۵:۰۰
Australia
لیگ
وسترن سیدنی
۲
۱
ملبورن ویکتوری
Finished
۱۴:۴۰
پرث گلوری
۰
۲
Western United FC
Finished
۱۲:۰۵
Japan
جام جی لیگ گروهC
کنسادول ساپورو
۱
۱
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
سانفریس هیروشیما
-
-
ساگان توسو
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Italy
Serie B, Promotion Playoffs
Pordenone Calcio
-
-
فروسینونه کالسیو
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Japan
جام جی لیگ گروهB
وگالتا سندای
۰
۳
سرزو اوزاکا
Finished
۱۴:۳۰
Faroe Islands
لیگ برتر
اچ بی تورشاون
-
-
آرگیر
inprogress
۲۱:۳۰
روناویک
-
-
وایکینگور گوتا
inprogress
۲۲:۳۰
Japan
جی لیگ ۲
نیگاتا البیرکس
۲
۱
رنوفا یاماگوچی
Finished
۱۴:۳۰
مارچیدا زلویا
۰
۱
توکوشیما وورتیس
Finished
۱۵:۰۰
یونایتد ایچیهارا چیبا
۳
۰
ماتسوموتو یاماگا
Finished
۱۴:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۲
۱
زیگن کانازاوا
Finished
۱۴:۳۰
اویسپا فوکوکا
۱
۳
توکیو وردی
Finished
۱۴:۳۰
اهیم
۰
۱
مونتدیو یاماگاتا
Finished
۱۴:۳۰
FC Ryukyu
۱
۲
ونتفورت کوفو
Finished
۱۴:۳۰
کیوتو سانگا
۲
۲
میتو هولیهوک
Finished
۱۴:۳۳
وارن ناگاساکی
۳
۱
تسپاکوساتسو گونما
Finished
۱۴:۳۰
اومیا آردیجا
۲
۲
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
توچیگی
۲
۱
فجیانو اوکایاما
Finished
۱۵:۰۰
Morocco
بوتولا
المپیک سافی
۰
۰
مغرب اتلتیک تتوئان
Finished
۰۱:۳۰
فوس رابات
-
-
Raja Beni Mellal
بازی شروع نشده است
۰۱:۳۰
USA
MLS is Back Tournament, Knockout stage
پورتلند تایمبرز
۲
۱
اورلاندو سیتی
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
مسابقات قهرمانی برزیل سری ب
امریکا مینیرو
۰
۱
Cuiaba EC MT
Finished
۰۵:۰۰
پرانا کلوب
۱
۰
اوای
Finished
۰۴:۰۰
سامپایو کره
۰
۱
ژوونتود آر اس
Finished
۰۲:۴۵
برزیل دی پلوتاس
۱
۱
پانته پرتا
Finished
۰۲:۴۵
فیگیرنس
۰
۰
EC Vitoria BA
Finished
۰۵:۰۰
گوارانی
۲
۳
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۴:۰۰
Botafogo FC SP
۲
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۲:۴۵
نوتیکو
۰
۰
Operario Ferroviario EC PR
Finished
۰۵:۰۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی
کشپوینت التاچ
۰
۶
دورتموند
Finished
۱۹:۳۰
SK Slavia Prague B
۲
۱
نورمبرگ
Finished
۱۶:۳۰
لادا بولس لاو
-
-
کرودیم
Cancelled
۱۸:۳۰
زبروجووکا برنو
۲
۳
لیسن
Finished
۲۰:۰۰
راپید وین
-
-
اپاوا
Finished
۱۹:۳۰
وینر ویکتوریا
-
-
استادلاو
inprogress
۲۱:۳۰
مونشن گلادباخ
۴
۰
ورل 1924
Finished
۱۸:۳۰
ایرودوتوس
-
-
Giouchtas
Finished
۱۹:۰۰
پلیس تیرو
-
-
Muangkan FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
داینامو چک بودیوویسه
-
-
اس کا ان .پوئلتن
Finished
۱۹:۳۰
Poros
-
-
Neos Asteras Rethymnou
Finished
۱۹:۳۰
Damasta
-
-
Krousonos
Finished
۲۰:۰۰
ACS Industria Galda
-
-
متالورژیک کوگیر
Finished
۲۰:۳۰
نوسیدل
-
-
مانرزدورف
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sportfreunde Wanne-eickel 04/12
-
-
SV Sodingen
inprogress
۲۱:۳۰
Svg Steinheim
-
-
روت ویس فرانکفورت
inprogress
۲۱:۳۰
تونداچ گلنستتن
-
-
Sc Bad Gams
inprogress
۲۱:۳۰
Viktoria Resse
-
-
Sus Waltrop
inprogress
۲۲:۰۰
دودلانج
-
-
Swift Hesperange
inprogress
۲۲:۰۰
ولبرت
-
-
دویسبورگ
inprogress
۲۲:۰۰
روس ریبیکگویس
-
-
Raq Mons
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
مانرزدورف
-
-
نوسیدل
inprogress
۲۲:۰۰
VFR Krefeld-Fischeln
-
-
FSV Duisburg
inprogress
۲۲:۳۰
Slovakia
سوپر لیگ
ترنسین
-
-
ویان زلاته موراوچ
inprogress
۲۱:۳۰
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
-
-
دوناسکا استردا 1904
inprogress
۲۱:۳۰
SKF Sered
-
-
سنیکا
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden
دامالسونسکان، زنان
روزنگارد
-
-
لینشوپینگ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ویتسجو گیک
-
-
کوپاربرگس/کوتیبورگ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
کیریستیانساند
-
-
واکسجو
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
کیف اوربرو دفف
-
-
IK Uppsala Fotboll
inprogress
۲۱:۳۰
پیتا
-
-
دیجوگاردن
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Umea IK
-
-
اسکیلستونا یونایتد
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bosnia & Herzegovina
لیگ پریمیجر
ساراجوو
۱
۰
FK Tuzla City
Finished
۱۹:۳۰
اسلوبودا توزلا
۳
۰
ملادوست دوبوج کاکانج
Finished
۲۰:۰۰
کروپا
۱
۰
FK Olimpic Sarajevo
Finished
۲۰:۰۰
زرینجسکی موستار
-
-
رادنیک بیجیلجینا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Russia
لیگ ملی فوتبال
تام تامسک
۱
۲
اسپارتاک مسکو 2
Finished
۱۶:۰۰
اورنبورگ
۲
۰
FC Alania Vladikavkaz
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Moscow
-
-
FK Akron Tolyatti
inprogress
۲۱:۰۰
Dinamo Bryansk
۱
۰
المپیاتس نیژنی نووگوراد
Finished
۱۹:۳۰
FC Irtysh Omsk
۱
۲
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۸:۰۰
فیکل ورونژ
۰
۱
بالتیکا کالینینگراد
Finished
۲۰:۳۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
۲
۰
ینیسی کراسنویارسک
Finished
۱۹:۳۰
Tekstilshchik Ivanovo
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۹:۳۰
سامارا کرایلیا سوویتو
۲
۰
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۹:۳۰
ولگار
۱
۲
Veles Moscow
Finished
۱۹:۳۰
شینیک یاروسلاوی
۰
۰
FC Krasnodar-2
Finished
۲۰:۰۰
Latvia
لیگ برتر لتونی
جلگاوا
۰
۴
ریگاس فوتبولا اسکولا
Finished
۱۹:۳۰
اسپارتاک جورمالا
۲
۳
والمیرا
Finished
۱۹:۳۰
لیه پاجا
-
-
ونتسپیلس
inprogress
۲۱:۳۰
Israel
لیگ برترانگلستان گروهA
هاپوئل بنی سخنین
-
-
مکابی حیفا
inprogress
۲۱:۳۰
هاپوئل حیفا
-
-
هاپوئل لرونی کیریات شمونا
inprogress
۲۱:۱۵
Sweden
سوپریتان
گایس گتبورگ
-
-
دجرفورس ایف
inprogress
۲۱:۳۰
جونکوپینگس سودرا
-
-
دالکورد
inprogress
۲۱:۳۰
Ljungskile SK
-
-
اسکیلسفونا
inprogress
۲۱:۳۰
ترلبورگس
-
-
Vasteraas SK
inprogress
۲۱:۳۰
براگ
-
-
نورربی
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Ruch Chorzow
-
-
Warta Gorzow Wielkopolski
inprogress
۲۱:۵۰
Serbia
تورنومنت اوبرندوف زیر 19سال
پارتیزان بلگراد
۲
۲
راد بیوگراد
Finished
۱۲:۳۰
بلگراد
۱
۰
وزدوواک
Finished
۱۲:۳۰
وجودینا نوی ساد
۱
۰
Fk Imt
Finished
۱۳:۳۰
Tsc Backa Topola
۲
۲
Rfk Novi Sad
Finished
۱۳:۳۰
رادنیکی 1923
-
-
Mladost Lucani
Finished
۱۹:۳۰
ناپرداک کروسواک
۲
۱
اینترناسیونال
Finished
۱۳:۳۰
رادنیکی نیس
-
-
اسپارتاک زدرپسوا کرو
Finished
۱۹:۳۰
FK Brodarac
-
-
Fk Trajal Krusevac
Finished
۱۸:۰۰
کوکاریکی
-
-
Fk Graficar
Finished
۲۰:۳۰
FK Crvena Zvezda
-
-
Radnicki Novi Beograd
inprogress
۲۲:۰۰
Sweden
دسته اول، نورا
IF Brommapojkarna
-
-
Karlstad BK
inprogress
۲۱:۳۰
Mexico
دسته برتر، اپرتورا
تیگرس
۲
۱
کلوب پوئبلا
Finished
۰۶:۳۰
اتلتیکو پوچوکا
۰
۱
Iruna
Finished
۰۴:۳۰
نکاکسا
۱
۰
مونارکاس موریلیا
Finished
۰۲:۳۰
Lithuania
لیگ آ
سودوا ماریامپولیه
۲
۰
زالگیریس
Finished
۲۰:۳۰
Tunisia
لیگ ۱
کلوب بیزرتین
۲
۲
اتویل اسپورتیو ساحل
Finished
۲۰:۳۰
اسپرانسی اسپورتیو دی تونس
-
-
کلوب اسپورتیف صفاقسی
inprogress
۲۲:۴۰
جی سی کایروآناسیه
۱
۱
کلوب آفریکاین
Finished
۲۰:۳۰
US Tataouine
۲
۱
استد تونس
Finished
۲۰:۳۰
متلاوی
۲
۱
CS Chebba
Finished
۲۰:۳۰
Norway
تاپسرین،بانوان
روا
۱
۲
والرنگا
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
جام حذفی
تارتو ولکو الکتر
-
-
Tallinna FC Flora U19
inprogress
۲۱:۰۰
روموری کالکیو
-
-
JK Parnu Sadam
inprogress
۲۲:۱۵
South Africa
لیگ برتر
کایزر چیفس
۱
۱
بیدویست ویتس
Finished
۲۰:۳۰
Georgia
لیگ ملی
FC Telavi
-
-
دینامو تبیلیسی
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
کوئین ایسلند لیگ برتر ملی زیر ۲۰سال
بریسبان استریکرز
۲
۴
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
Mongolia
Premier League
Ub Mazaalainuud
۱
۰
Gepro Fc
Finished
۱۵:۳۰
Anduud City
۱
۲
Ulaanbaatar City
Finished
۱۲:۳۰
Russia
منطقه گلدن رینگ
Sdyusshor Vologda
۱
۰
Spartak Kostroma
Finished
۱۵:۳۰
Australia
لیگ ایالتی غرب ، دسته 1
Forrestfield United
-
-
Olympic Kingsway SC
Finished
۱۶:۰۰
International
بازی های دوستانه بین المللی زنان
استونی
۱
۰
Latvia
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
دسته برتر، اپرتورا
ناسیونال اسونسیون
۳
۰
جنرال دیاز
Finished
۰۲:۳۰
Simulated Reality League
China Super League SRL
Beijing Guoan FC Srl
۱
۱
Hebei China Fortune Srl
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Sipg Srl
۴
۲
Wuhan Zall FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
Russia
منطقه مسکو
Rodina-2
-
-
Afk Geraklion Moscow
Finished
۱۸:۰۰
اف اس ام
-
-
Setun Kuntsevo
inprogress
۱۸:۰۰
لوکومتیو
-
-
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
Finished
۱۸:۳۰
بوروستنیک
-
-
Fc Gefest
Finished
۱۹:۳۰
Finland Amateur
دسته 3 ،پوهانما مرکزی - واسا
Vpv
-
-
Nik
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
ان بی 3
BKV Elore SC
-
-
Mosonmagyarovar TE
Finished
۱۸:۳۰
Sc Sopron
-
-
Lipot SK
Finished
۲۰:۰۰
Kozarmisleny SE
-
-
Majosi Se
Finished
۲۰:۰۰
Szekszardi UFC
-
-
Rakosmente Ksk
Finished
۲۰:۰۰
Veszprem FC
-
-
Bicskei Tc
Finished
۲۰:۰۰
III Ker Tue Upe
-
-
Thse Szabadkikoto
Finished
۲۰:۰۰
Nagyatadi FC
-
-
Whb Menfoecsanak Esk
Finished
۲۰:۰۰
Salgotarjani BTC
-
-
Putnok VSE
Finished
۲۰:۰۰
Esmtk Budapest
-
-
Szegedi Vasutas SE
Finished
۲۰:۰۰
Taksony SE
-
-
BSS Monor
Finished
۲۰:۰۰
هودمیزوواسارلی اف سی
-
-
ایوانچا
Finished
۲۰:۰۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
دورنبیرنیر
۱
۱
VfB Hohenems
Finished
۲۰:۳۰
رانکویل
-
-
FC Rotenberg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
برگنز
-
-
اتریش لوستنائو2
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
International Clubs
Eredivisie Comeback Tournament
آجاکس آمستردام
-
-
اوترخت
inprogress
۲۱:۱۵
Simulated Reality League
UEFA Champions League SRL
Atalanta Bergamo Srl
۱
۴
Paris Saint Germain Srl
Finished
۱۷:۳۰
Finland Amateur
دسته سوم هلسینکی / اوسیما 1
BK-46
-
-
Toukolan Teras
Finished
۲۰:۰۰
Romania
Liga 1, Relegation/Promotion Playoffs
CS Mioveni
۱
۱
FC Chindia Targoviste
Finished
۲۰:۰۰
Slovenia
مسابقات هاکی شنبه شب زنده
بریزیس
-
-
پولتک دوب
inprogress
۲۲:۰۰
Lithuania
لیگ آ زنان
بانگا گارگزدای
-
-
سیائولیا
inprogress
۲۱:۴۵
زالگیریس کاوناس
-
-
Fk Utenis Utena
Finished
۲۰:۳۰
Gintra Universitetas
-
-
MFA Zalgiris Vilnius
Finished
۲۰:۳۰
Finland Amateur
دسته سوم تورکو
FC Inter 2
-
-
Wilpas
Finished
۲۰:۴۵
Iceland
4 deild, Group C
Kfb
-
-
Skallagrimur
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Brazil
Sergipano, Final Round
AD Frei Paulistano SE
۰
۱
سرژیپه
Finished
۰۳:۴۵
Simulated Reality League
Copa Libertadores Playoffs SRL
Racing Club Avellaneda Srl
۳
۱
LDU Quito Srl
Finished
۰۵:۰۰
Bhutan
Premier League
Tensung Fc
-
-
Druk Stars FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Romania
لالیگا۱ مرحله حذفی
FC Chindia Targoviste
-
-
دینامو بوسورستی
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Indonesia
لالیگا۱
Persiraja Banda Aceh
-
-
پرسیجا جاکارتا
Cancelled
۱۸:۰۰
Slovenia
لیگ پروا
دمزال
-
-
NK Bravo
Cancelled
۱۹:۳۰
سلیه
-
-
NS Mura
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ماربر پیو لاسکو
-
-
آلومینی کیدریسوو
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Georgia
National League 3
FC Spaeri
-
-
Fc Saburtalo Tbilisi Ii
Finished
۲۰:۰۰
Estonia
کاپ کوچک
پاید لینامیسکوند
-
-
جی کا لو
Finished
۲۰:۳۰
Tallinna FC Zenit
-
-
SK Imavere Forss
Finished
۲۰:۳۰
Saku Sporting
-
-
FC Helios Tartu
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی، زنان
SK Sturm Graz
-
-
ZNK Radomlje
Finished
۲۰:۳۰
Ter Leede
-
-
ADO Den Haag
inprogress
۲۲:۰۰
Finland Amateur
دسته سوم تامپر
تی پی وی / 2
-
-
Tampere TKT
inprogress
۲۱:۳۰
Finland Amateur
دسته سوم هلسینکی / اوسیما 2
Nurmijarven Jalkapalloseura 2
-
-
Japs/47
inprogress
۲۱:۳۰
Norway Amateur
زیر 19اینترکریت
Ranheim TF
-
-
Rosenborg BK
inprogress
۲۲:۳۰
Byaesen TF
-
-
Strindheim TF
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Ireland
لیگ برتر فوتبال لینستر
Kilnamanagh AFC
-
-
یونیورسیتی کالج دوبلین
inprogress
۲۲:۳۰
Usher Celtic Senior Team
-
-
FC Transylvania
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
تولامور تاون
-
-
گلب نورث
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano, Playoffs
کمپیننس
-
-
ترز
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید